Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30
Nowe dotacje dla Gminy Żychlin

Gmina Żychlin pozyskała kolejne środki z budżetu Województwa Łódzkiego na realizację zadań służących integracji mieszkańców, poprawie infrastruktury oraz rozwojowi terenów wiejskich i osiedlowych.
W ramach programu „Łódzkie dla Osiedli” dofinansowanie w wysokości 10.000 zł otrzymało Osiedle nr 2 w Żychlinie na organizację „Rodzinnego pikniku integracyjno-profilaktycznego Osiedla nr 2 w Żychlinie”. Projekt ma na celu integrację mieszkańców oraz promowanie działań profilaktycznych i aktywnego spędzania czasu.
Kolejne wsparcie zostało przyznane w ramach programu „Łódzkie dla Wsi – Nowoczesna Wieś”. Sołectwo Dobrzelin otrzymało 15.000 zł na realizację zadania pn. „Poprawa ładu przestrzennego i bezpieczeństwa na terenie rekreacyjnym w Dobrzelinie poprzez naprawę ogrodzenia oraz doposażenie w elementy małej architektury”.
Najwyższe dofinansowanie trafiło do sołectwa Grzybów w ramach programu „Łódzkie dla Wsi – Inwestycje w sołectwach”. Na zadanie pn. „Modernizacja dachu na budynku świetlicy wiejskiej w Grzybowie Dolnym” przyznano 150.000 zł.
Dziękujemy Sołtysom i Zarządom Osiedli za zgłoszone pomysły i zaangażowanie w projektowaniu wspólnych przedsięwzięć.



