Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30
II Turniej bokserski za nami

W minioną sobotę tj. 18 kwietnia odbył się II Ogólnopolski Turniej Bokserski w Żychlinie. Głównym organizatorem turnieju był LKS Victoria Grabów przy współpracy z Gminą Żychlin.
W turnieju wzięło udział 18 klubów, we wszystkich kategoriach wiekowych i wagowych, od młodzika, po kadetów, juniorów, seniorów, co gwarantowało dla sympatyków boksu dużą dawkę pięściarskich emocji. Wśród uczestników wystąpili reprezentanci naszego lokalnego Klubu Sportowego „Skorpion” : Julia Dałek i Filip Kostun. Oboje naszych reprezentantów wygrało swoje walki! Podczas Turnieju odbyły się również walki sparingowe pomiędzy zawodnikami klubów Polski i Czech
Uczestnicy otrzymywali pamiątkowe medale. Na zakończenie Turnieju zostały wręczone również puchary. Najlepszym Zawodnikiem Spotkania został Alan Smerczak Champion Włocławek. Najlepszą Zawodniczką została Natalia Mucha UKS Victoria Łódź. Najlepszym klubem bokserskim został wybrany ULKS Włókiennik Łódź.
Dziękujemy za przybycie! Do następnego razu!
Poniżej krótka fotorelacja

















































































