Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

I znów pięknie zagrała orkiestra!

Do końca świata i jeden dzień dłużej!

W niedzielę, 28 stycznia graliśmy razem w 32 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zagraliśmy pięknie! Dzięki pracy niezmordowanych wolontariuszy i dzięki hojności mieszkańców udało się zebrać niemałą kwotę 34.680,91, która zasiliła konto Wielkiej Orkiestry.

Brawo dla Sztabu WOŚP z żychlińskiego Adasia , brawo dla wszystkich wolontariuszy i wspierających!

Na finał, światełko do nieba i tradycyjny wośpowy tort zaprosiliśmy mieszkańców na rynek starego miasta. Cieszymy się bardzo, że tak licznie mieszkańcy zgromadzili się na placu przed fontanną miejską, by razem z nami świętować kolejny finał najpiękniejszej orkiestry świata.

Granie zaczęliśmy o 19.00 dyskoteką pod chmurką, bo i pogoda również nie zawiodła. Razem bawiliśmy się i czekaliśmy na pokaz laserowy Visual Sensation Laser Shows, który był przewidziany jako Światełko do Nieba o godzinie 20.00. Z troski o środowisko i spokój zwierząt zrezygnowaliśmy z pokazu pirotechnicznego, ale pokaz laserowy pięknie rozświetlił niebo i wprawił wszystkich w dobry nastrój. Podobnie jak tort, którym częstowali się uczestnicy finału .

W tym roku graliśmy dla dzieci i dorosłych, których płuca ucierpiały w pandemii Covid-19.

Cieszymy się, że 32 Finał WOŚP to kolejny rekordowy finał, w którym jak zawsze pokazujemy wielkie serce. Niech tak będzie do końca świata i jeden dzień dłużej!

Źródło: zedek.pl

Skip to content