Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

626. urodziny Żychlina!

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy miasta i gminy Żychlin oraz zaproszeni Goście!

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania jubileuszu 626. rocznicy nadania praw miejskich Żychlinowi. Chcemy bawić się i świętować wspólnie w pierwszy weekend września podczas DNI ŻYCHLINA!

Z uwagi na miejsko-wiejski charakter naszego samorządu, w ramach Dni Żychlina proponujemy wspólne świętowanie tradycyjnego święta plonów, zabawy dla najmłodszych, koncerty lokalnych artystów oraz zespołu z miasta partnerskiego Brody w Ukrainie oraz koncerty gwiazd wieczoru.

W piątek wieczorem o 19:00 przy Bibliotece Miejskiej wyjątkowa projekcja w Starym Kinie, wyświetlimy filmy z Charlie Chaplinem. W sobotę wspólnie z OSP w Żychlinie zapraszamy na zabawę dla dzieci i dorosłych przy grillu, a w niedzielę dożynki oraz atrakcje dla najmłodszych i tych trochę starszych oraz zabawa przy muzyce do późnego wieczora!

Świętujmy razem!

Dni Żychlina organizują wspólnie Żychliński Dom Kultury, Biblioteka w Żychlinie, Ochotnicza Straż Pożarna w Żychlinie w partnerstwie z miastem Brody w Ukrainie, przy wsparciu sponsorów, którym serdecznie dziękujemy za pomoc!

Plakat Dni ychlina 2023
Plakat Dni Żychlina 2023 r.
Skip to content