Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

Wyjątkowy jubileusz – 100 lat Pani Marianny Gajewskiej

29 lipca 2023 r. Pani Marianna Gajewska – mieszkanka Żychlina obchodziła swoje 100. urodziny.  Z tej okazji dostojną Jubilatkę odwiedził Burmistrz Żychlina – Grzegorz Ambroziak i Przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miejskiej – Agnieszka Sidwa. Z okazji tak pięknego jubileuszu, delegacja podziękowała Jubilatce za pięknie przeżyte lata oraz złożyła najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności, pogody ducha oraz dalszych długich lat życia w jak najlepszym zdrowiu.

100 lat to wiek, nacechowany szczególną wartością, którą tworzyły lata doświadczeń naznaczone blaskami i cieniami codziennego życia. To przeogromna skarbnica prawdy i źródło nadziei, z której korzystały, czerpiąc wiedzę i dojrzałość, najdroższe Jubilatce osoby. W skromnej uroczystości uczestniczyła delegacja szkoły, w której pracowała Jubilatka oraz opiekunki z ośrodka pomocy społecznej, będące najważniejszym wsparciem pani Marianny w codziennym życiu. Rozmowa z szanowną Jubilatką wywołała wiele uśmiechów, a wręcz salw śmiechu ponieważ zapytana o wspomnienia z dawnych lat, przytaczała wspomnienia z pracy w szkole oraz anegdoty prywatne o burmistrzu, który jako mały chłopiec łobuzował w sąsiedztwie, gdzie mieszkał i gdzie mieszkała jego babcia.

Dostojnej Jubilatce jeszcze raz składamy życzenia wszelkiej pomyślności oraz wielu kolejnych lat życia w zdrowiu, a także samych szczęśliwych chwil w gronie najbliższych.

Skip to content