Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

Zapraszamy do udziału w projekcie Opaska Telemedyczna dla Seniora w ramach programu osłonowego Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2023

Burmistrz Gminy Żychlin zaprasza mieszkańców miasta i gminy Żychlin  w wieku 65+ do udziału w projekcie Opaska Telemedyczna dla Seniora w ramach programu osłonowego Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2023, Moduł II Opaska ratująca życie. W ramach programu osłonowego „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2023, Moduł II Opaska ratująca życie, 20 seniorów z miasta i gminy Żychlin otrzyma opaskę telemedyczną, umożliwiającą całodobową teleopiekę, siedem dni w tygodniu. Seniorom zostanie zapewnione m. in. podłączenie opaski do systemu teleopieki z możliwością całodobowej łączności z centrum teleopieki, przeszkolenie w zakresie obsługi opaski oraz działania systemu teleopieki, możliwość generowania raportów ze wskaźników mierzonych przez opaskę oraz całodobowy monitoring i rejestracja sygnałów alarmowych.

Projekt jest adresowany do seniorów w wieku 65 lat i więcej mieszkających na terenie miasta i gminy Żychlin, wymagających wsparcia.

Zgłoszenia/dokumenty rekrutacyjne osób zainteresowanych przyjmuje Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żychlinie, ul. Barlickiego 15A, 99-320 Żychlin, w terminie od 5 do 12 lipca 2023 r.

Dodatkowe informacje: Miejsko Gminny  Ośrodek Pomocy Społecznej w Żychlinie:

  • kontakt telefoniczny pod numerami: 24 351-20-61
  • kontakt osobisty – MGOPS, ul. Barlickiego 15A, pokoje nr 12, 14

Dokumenty rekrutacyjne są dostępne:

  • w siedzibie Miejsko Gminnym Ośrodku  Pomocy Społecznej w Żychlinie, ul. Barlickiego 15A,

Deklaracja rekrutacyjna

Skip to content