Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

W sobotę ostatni mecz na własnym boisku

W najbliższą sobotę, o godz. 17, trzecioligowa drużyna siatkówki Volley Team Żychlin rozegra ostatnie spotkanie na własnym boisku w rundzie zasadniczej sezonu 2022/2023. Przeciwnikiem naszych siatkarzy będzie zajmująca czwartą pozycję w tabeli PGE Skra Bełchatów II. Zapowiada się ciekawa walka o powrót żychlinian na pozycję lidera tabeli.

Pierwsze pojedynek ze Skrą w obecnych rozgrywkach miało miejsce 10 grudnia w Bełchatowie. Wówczas nasi siatkarze zwyciężyli 3:1 wygrywając drugi (do 18.), trzeci (do 18.) i czwarty set (do 19 pkt.)

W tym sezonie Volley Team idzie jak burza. Obecnie zajmuje drugą pozycję w tabeli, mając jedno mniej rozegrane spotkanie. Sobotnie zwycięstwo to powrót naszych siatkarzy na pozycję lidera. Dzięki skutecznej grze nasi siatkarze praktycznie zapewnili sobie udział w turnieju półfinałowym o Mistrzostwo III Ligi, który organizowany będzie przez lidera tabeli po zakończeniu rozgrywek rundy zasadniczej.

Starcie ze Skrą to ostatnie spotkanie naszych siatkarzy przed własną publicznością w rundzie zasadniczej. Ostatnie dwa mecze sezonu rozegrane zostaną na wyjeździe, kolejno w Ozorkowie (4 marca) i Opocznie (11 marca).

Zawodnicy oraz zarząd klubu zapraszają do kibicowania na żywo w żychlińskiej hali sportowej przy ul. Łukasińskiego 21. Po raz kolejny możemy stworzyć wspaniałą sportową atmosferę. Dla kibiców którzy oglądają nas online, przygotowana jest transmisja spotkania dostępna na Youtube.

Plakat meczowy z zawodnikami Volley Team Żychlin.
Skip to content