Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

Aktualizacja ! Zmiana terminu zawodów: Zapraszamy na DAN Energy CUP 2022

Zmiana terminu zawodów!

Z uwagi na weekendowe załamanie pogody organizatorzy musieli przesunąć termin rozgrywania TSP DAN Energy CUP 2022! Planowany nowy termin rozegrania zawodów w niedzielę 14 sierpnia. O szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Zapraszamy do udziału w Turnieju Siatkówki Plażowej DAN Energy CUP 2022, który odbędzie się w niedzielę, 31 lipca 2022 r. na boiskach do przy stadionie miejskim przy ul. Waryńskiego 4 w Żychlinie. To już ósma edycja turnieju, który organizowany jest raz w roku w wakacje. Początek zawodów o godz. 9:00. Szacowane zakończenie około godz. 15:00

Informacje dla zawodników

Turniej organizowany jest dla mężczyzn w kategorii OPEN a system rozgrywek uzależniony jest od ilości zgłoszonych par zawodników. Zgłoszenie należy wysłać do 28 lipca na adres mailowy: kontakt@volleyteam.pl (w treści wpisując imię, nazwisko, miejscowość i telefon kontaktowy). Nagrodą główną dla zwycięskiej pary jest kwota w wysokości 1 000 zł. Organizatorzy zapewniają puchary, medale i wodę. Więcej można uzyskać informacji pod nr 609-262-446.

Nagrody i konkursy dodatkowe

Na zawodników czekają puchary i medale a nagrodą główną w turnieju jest kwota w wysokości 1000 zł. Poza nagrodami dla zawodników, sponsor turnieju firma DAN Energy przygotowała konkurs dla wszystkich, którzy tego dnia pojawią się na turnieju.

Przyjdź i wygraj zestaw fotowoltaiki

Sponsor turnieju, firma Dan Energy ekspert w dziedzinie fotowoltaiki, przygotowała konkurs, w którym udział może wziąć każdy. Do wygrania jest zestaw balkonowy do instalacji fotowoltaicznej, w którym znajdują się dwa panele fotowoltaiczne, mikroinwerter oraz zestaw okablowania do podłączenia instalacji. Zestaw ten pozwala na zaoszczędzenie około 1000 zł za energię elektryczną w skali roku. Aby wygrać zestaw wystarczy odpowiedzieć na dwa proste pytania i wziąć udział w losowaniu nagrody głównej.

Skip to content