Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Polskiej Czas na Piosenkę

W sobotę, 26 marca, odbył się długo wyczekiwany finał I Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Polskiej Czas na Piosenkę! Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Gminy Żychlin- Grzegorz Ambroziak, który był fundatorem nagród rzeczowych i statuetki dla zwycięzcy. Do pierwszego etapu zgłosiło się 79 uczestników. W wyniku przesłuchań online zostało wyłonionych 14 Finalistów. Festiwalowe przesłuchania rozpoczęły się o godz. 11.00. Jury w składzie: Sylwia Banasik- Smulska- wokalistka, aktorka teatralna i dubbingowa, Przewodnicząca Jury, Marta Wilk- wokalistka, pedagog śpiewu w Akademii Muzycznej w Łodzi oraz w PSM I i II stopnia w Kutnie, Członek Jury  i Karol Smulski- wokalista i aktor musicalowy, Członek Jury wysłuchało prezentacji dwunastu Finalistów Festiwalu – dwie Finalistki, niestety, nie mogły wziąć udziału w przesłuchaniach stacjonarnych. Po długich i burzliwych obradach, Jury wyłoniło Laureatów. W ich gronie znaleźli się – Maria Marzetz, Katarzyna Mazurkiewicz, Barbara Szymkowiak, Patryk Szynwelski, Magdalena Tomecka i Adrianna Zuchmańska.

Trzy równorzędne wyróżnienia oraz nagrody rzeczowe otrzymali: Katarzyna Mazurkiewicz, Maria Marzetz oraz Patryk Szynwelski. III miejsce oraz nagrodę finansową o wysokości 500 zł otrzymała Adrianna Zuchmańska, II miejsce oraz nagroda finansowa o wysokości 700 zł trafiła do Barbary Szymkowiak.

I miejsce, nagrodę finansową w wysokości 1000 zł oraz statuetkę otrzymała Magdalena Tomecka z Łowicza. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Szczegółowa relacja na stronie www.zedek.pl/2022/03/28/czas-na-piosenke-final

Skip to content