Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

Rozgrywki najmłodszych adeptów Volley Team Żychlin

15 stycznia najmłodsi siatkarze Volley Team Żychlin rozegrali w Sieradzu turniej eliminacyjny Ligi Mini Siatkówki Województwa Łódzkiego 2022 w kategorii „dwójek”(rocznik 2011) chłopców.

Tegoroczna szósta edycja ma charakter turniejowy (5 turniejów- runda eliminacyjna, 3 rundy zasadniczej finał). W turnieju wzięły udział drużyny z Łodzi, Sieradza, Tomaszowa Mazowieckiego, Rawy Mazowieckiej, Nieporęt, Tuszyna, Głowna, Zduńskiej Woli, Olesna i Żychlina (ogółem 42 zespoły). Zespoły zostały podzielone na 6 grup po siedem zespołów.

„Mini siatkarze” Volley Team Żychlin prowadzeni przez trenera Jacka Filińskiego wystawili do zawodów pięć duetów. Najlepiej zaprezentowały się ,,dwójki” Volley Team I i II, którzy odnieśli 3 zwycięstwa i trzy razy zeszli z boiska pokonani. W pierwszej rundzie zasadniczej będą grać w grupie C. Po dwa zwycięstwa i cztery porażki na koncie miały zespoły Volley Team Żychlin III, IV i V, drużyny będą grać w grupie D.

Kolejna edycja ligi odbędzie się 29 stycznia w Wieluniu.

Volley Team Żychlin reprezentowali:

Volley Team Żychlin I – Olaf Martofel i Rafał Świder

Volley Team Żychlin II – Filip Druszcz i Adam Karwacki

Volley Team Żychlin III – Jakub Wojciechowski i Jakub Józwik

Volley Team Żychlin IV – Jakub Piotrowicz, Rafał Albinowski i Tymon Pietrzyk

Volley Team Żychlin V – Jakub Zylak, Bartosz Stodulski i Adrian Kubiak

Trener: Jacek Filiński

Udział Volley Team Żychlin w Wojewódzkiej Lidze Mini Siatkówki w sezonie 2021/2022 jest współfinansowany z budżetu Gminy Żychlin.

Skip to content