Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

Kolejne zwycięstwo Volley Team Żychlin

15 stycznia po prawie miesięcznej przerwie żychlińscy siatkarze wrócili do własnej hali, by rozegrać kolejny ligowy mecz. 

Tym razem przeciwnikami drużyny Volley Team-u był zespół SMS PZPS Spała III.

Mecz był zacięty co widać po ilości zdobywanych punktów. Podopieczni Bartłomieja Kujawiaka wygrali kolejno sety: 26:24, 25:23 i 25:19 i cały mecz w stosunku 3:0.

Była to ósma wygrana w sezonie siatkarzy z Żychlina. 

Kolejny mecz Volley Team Żychlin rozegra na wyjeździe w najbliższą sobotę (22.01.2022 r.) w Tomaszowie Mazowieckim (godzina rozpoczęcia meczu nie jest znana na tą chwilę)

Volley Team Żychlin wystąpił w składzie: Kuba Pasikowski, Przemysław Ciechoński, Mateusz Matusiak, Mateusz Ciesielski, Wojtek Lewandowski, Bartłomiej Kujawiak, Piotr Skórzyński, Mateusz Rubacha, Seweryn Sztekmiller, Maciej Sławiński, Michał Kostrzewski, Jakub Kubacki, Tomasz Wojciechowski, Piotr Wojciechowski

Trener – Bartłomiej Kujawiak II Trener – Piotr Wojciechowski

Poniżej tabela punktowa Grupy 1 III ligi piłki siatkowej mężczyzn

Lp.ZespółMeczePktSety +Sety –pkt +pkt –
1Tubądzin Volley MOSiR Sieradz1235365988753
2KS Lechia Tomaszów Maz. TCS II1232337969734
3VOLLEY TEAM Żychlin13242616977942
4KS WIFAMA Łódź1323292010971067
5Madej-Bud Kasztelan Rozprza12192122953964
6SMS PZPS Spała III1319222410141037
7PGE SKRA Bełchatów II12182219918854
8METPRIM Volley Radomsko13812358971103
9UKS Akademia Siatkówki Zduńska W.1369359021056
10MKS Volley Żelazny Opoczno13510379351140

Zapraszamy do śledzenia poczynań naszej drużyny na ich stronie na facebooku oraz oglądania relacji na YouTube

Skip to content