Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

11 kolejka III ligi piłki siatkowej mężczyzn.

Po dwóch wyjazdowych meczach w Radomsku i Zduńskiej Woli, żychlińscy siatkarze wrócili do swojej hali.
18 grudnia Volley Team Żychlin zmierzył się z liderem rozgrywek,drużyną Tubądzin Volley MOSiR Sieradz.

Pierwszy set to wyrównana gra do stanu 14:14 wtedy na zagrywkę wszedł atakujący gości, który swoimi serwisami zbudował znaczną przewagę punktową, której sieradzanie nie oddali do końca seta.  


Druga partia to twarda gra obu zespołów w każdym elemencie siatkarskim. Walka o punkty w tym secie toczyła się na przewagi. W końcówce seta lepsi okazali się zawodnicy trenera Spychały.


Trzeci set również padł łupem przyjezdnych. Ostatecznie żychlinianie przegrywają całe spotkanie 0:3. Był to ostatni mecz drużyny Bartłomieja Kujawiaka w 2021 roku.

Kolejny mecz siatkarze z Żychlina rozegrają na wyjeździe 8 stycznia 2022 r. o godz. 18:00 w Rozprzy z miejscowym Kasztelanem.

Udział Volley Team Żychlin w rozgrywkach III ligi piłki siatkowej mężczyzn w sezonie 2021/2022 jest współfinansowany z budżetu Gminy Żychlin.

Dziękujemy naszym sponsorom: Gmina Żychlin, Lux Medica, Apteka Szlachetna, Pracownia Wizualna, Marg Posadzki Przemysłowe

Wynik:

Volley Team Żychlin 0:3 Tubądzin Volley MOSiR Sieradz (15:25, 25:27, 19:25)

Volley Team Żychlin wystąpił w składzie:

Kuba Pasikowski, Przemysław Ciechoński, Mateusz Matusiak, Waldemar Marczak, Mateusz Ciesielski, Wojtek Lewandowski, Bartłomiej Kujawiak, Damian Jastrzębski, Piotr Skórzyński, Mateusz Rubacha, Seweryn Sztekmiller, Maciej Sławiński, Michał Kostrzewski, Jakub Kubacki

I Trener – Bartłomiej Kujawiak

II Trener – Piotr Wojciechowski

Skip to content