Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

Siatkarze przywożą ze Spały 3 punkty

W ubiegłą sobotę nasi siatkarze rozegrali mecz wyjazdowy z drużyną SMS PZPS Spała.

W ubiegłą sobotę nasi siatkarze udali się na mecz wyjazdowy do Spały aby rozegrać czwarty mecz w ramach rozgrywek III Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn. Ich przeciwnikiem była drużyna SMS PZPS Spała III. Pierwsze dwa sety były zacięte w swoich końcówkach z dwupunktową przewagą na ich zakończenie. Spotkanie zakończyło się po trzech setach (26:28, 23:25, 18:25) wynikiem 3:0.

Najważnejszy cel został zrealizowany – mówi Bartłomiej Kujawiak, pierwszy trener drużyny. Do meczu przystąpiliśmy w niepełnym pierwszym składzie. Młodzi zawodnicy ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego postawili wysoki i skuteczny blok, oraz wysoki atak, który dzięki skutecznej grze i doświadczeniu naszych zawodników udało się zniwelować. Do Żychlina przywozimy 3 punkty, co ważne ze względu na dwa nadchodzące mecze z bardzo trudnymi przeciwnikami.

W długi listopadowy weekend nasi siatkarze rozegrają dwa spotkania w Żychlinie. W czwartek, 11 listopada o godz. 17:00 z liderem tabeli KS Lechia Tomaszów Mazowiecki TCS II, a w sobotę o godz. 17:00 z PGE SKRA Bełchatów II.

Udział Volley Team Żychlin w rozgrywkach III Ligi Piłki Siatkowej Mężczyzn w sezonie 2021/2022 jest współfinansowany z budżetu Gminy Żychlin oraz dzięki sponsorom: LuxMedica, Apteka Szlachetna, Pracownia Wizualna, Marg Posadzki Przemysłowe.

Volley Team Żychlin wystąpił w składzie: Piotr Skórzyński, Mateusz Ciesielski, Bartłomiej Kujawiak, Michał Kostrzewski, Kuba Pasikowski, Piotr Kosielski, Mateusz Rubacha, Przemysław Ciechoński, Seweryn Sztekmiller, Wojciech Lewandowski, Tomasz Wojciechowski.I Trener – Bartłomiej Kujawiak II Trener – Piotr Wojciechowski.

Skip to content