Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

Memoriał Krzysztofa Falkowskiego

W sobotę 30 października 2021 r. w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 1 w Żychlinie, ul. Łukasińskiego 21, odbył się kolejny memoriał poświęcony Krzysztofowi Falkowskiemu – wieloletniemu radnemu miejskiemu miasta Żychlin i działaczowi na rzecz sportu, który był także wspaniałym psychologiem i pedagogiem w Szkole Podstawowej Nr 2 w Żychlinie.

„Pamiętamy o Tobie i gramy dla Ciebie” – te słowa przewodziły siatkarskiemu przedsięwzięciu, którego organizatorem była Rodzina Ś. P. zmarłego Krzysztofa oraz Volley Team Żychlin.

Memoriał odbył się w ramach 3 kolejki III ligi piłki siatkowej mężczyzn, w której Volley Team Żychlin zmierzył się z drużyną Madej-Bud Kasztelan Rozprza. Mecz zakończył się zwycięstwem gości  3:1.

Tuż po spotkaniu Pan Mirosław Falkowski, Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Jana Pawła II w Żychlinie – Pani Renata Durka oraz Burmistrz Gminy Żychlin – Pan Grzegorz Ambroziak, wręczyli puchary i medale dla wyróżniających się zawodników oraz podziękowali sędziom sędziującym spotkanie. 

Na koniec głos zabrał Pan Mirosław Falkowski, który podziękował  zespołom i kibicom za udział w memoriale oraz osobom pomagającym w organizacji tego sportowego przedsięwzięcia.

Transmisja z meczu
Galeria zdjęć
Skip to content