Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

III miejsce “Śleszynianek” w konkursie kulinarnym na V Regionalnym Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich w Tomaszowie Mazowieckim

W minioną niedzielę 17 października  w Powiatowym Centrum Animacji Społecznej w Tomaszowie Mazowieckim odbył się  V Regionalny Turniej Kół Gospodyń Wiejskich.

W wydarzeniu tym, udział wziął Zespół Wokalno-Instrumentalny „Śleszynianki” reprezentując Koło Gospodyń Wiejskich ze Śleszyna.  Panie , jak również panowie, godnie reprezentowali naszą gminę w rozmaitych konkurencjach m.in. : kulinarnej, modowej (polegającej na własnoręcznym wykonaniu sukni ślubnej), edukacyjnej, artystycznej, sprawnościowej czy wiedzy dot. bezpieczeństwa na wsi.

W rywalizacji, w której udział wzięło kilkanaście KGW z terenu woj. łódzkiego, naszej reprezentacji udało zdobyć się 3 miejsce w konkurencji kulinarnej, polegającej na przygotowaniu staropolskiego dania weselnego na bazie kapusty i mięsa.

Serdecznie gratulujemy „Śleszyniankom” i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej gminy.

Wyjazd współfinansowany był ze środków Gminy Żychlin.

Skip to content