Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

Konkurs piosenki dziecięcej online – Czerwone Jabłuszko

Żychliński Dom Kultury ze względu na panującą epidemiologiczną sytuację zorganizował II Festiwal Piosenki Dziecięcej „Czerwone Jabłuszko” online.

Zadaniem uczestnika było nagranie jednego utworu i przesłanie go na adres podany w regulaminie. Konkurs podzielony był na poszczególne kategorie: przedszkola, klasy I- III, IV- V, VI- VIII. Ogółem w II Festiwalu Piosenki Dziecięcej wzięło udział ponad 80 uczestników. Zgłoszenia nadsyłane były z całej Polski m.in. z Torunia, Szczecina, Katowic, Kutna, Siedlec, Gostynina, Chorzowa i oczywiście Żychlina łącznie z 32 miast. Uczestnicy festiwalu zaprezentowali swoje występy na bardzo wysokim poziomie.

Wśród nich znaleźli się uczniowie z Prywatnej Szkoły Muzyki Sandry Jakubowiak w Szczecinie czy Centrum Muzycznego Riff z Torunia. Jest nam ogromie miło, że nasz festiwal wzbudził tak ogromne zainteresowanie. Podbudowani wysokim poziomem uczestników Jury Festiwalu zdecydowało o przyznaniu trzech nagród specjalnych ufundowanych przez Burmistrza Gminy Żychlin Grzegorza Ambroziaka i nagrody Dyrektora Żychlińskiego Domu Kultury Magdaleny Modrzejewskiej-Rzeźnickiej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za nadsyłanie swoich nagrań. Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Główne nagrody powędrowały do Lutomi Wielkiej, Zabrza, Katowic i Siedlec.

Szczegóły na stronie Zedeku:

 

Źródło: zedek.pl

 

Skip to content