Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd czynny:
Poniedziałek, wtorek, czwartek: 7:30-15:30
środa: 7:30-16:30
piątek: 7:30-14:30

Wszystko będzie dobrze!, czyli kultura dostępna w czasach pandemii

Zachęcamy do korzystania z oferty Żychlińskiego Domu Kultury, który pomimo okresu izolacji narzuconej obostrzeniami rządowymi, prowadzi swoją statutową działalność. W ofercie on-line Zedeku znajdziemy dwa spektakle Teatru Forma oraz konkursy plastyczne.

https://zedek.pl/2020/05/01/pinokio-spektakl-online/

„Pinokio” to znana opowieść o tym, ile trudu trzeba włożyć i jak należy się zachowywać by zasłużyć na miano grzecznego chłopca, a nie pajaca. Bohater przeżywa wiele przygód, które stanowią najczęściej konsekwencje jego błędnych decyzji i sprzeciwu wobec zakazów dorosłych. Z opowieści dzieci dowiadują się, że należy skończyć z kłamstwem, ponieważ prawda wcześniej czy później wyjdzie na jaw.

https://zedek.pl/2020/05/01/brzydkie-kaczatko-spektakl-online/

„Brzydkie kaczątko” opowiada o losach łabędziego pisklęcia, które wykluło się w kaczym gnieździe. Przedstawienie mówi widzom by polubić siebie, aby nie oceniać innych wyłącznie po wyglądzie zewnętrznym, ubiorze czy bogactwie.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłego oglądania.

https://zedek.pl/2020/05/05/pocztowka-dla-swietego-konkurs/

Żychliński Dom Kultury oraz Stowarzyszenie ŻDK „Żedekuś” serdecznie zapraszają dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów do udziału w konkursie plastycznym „Pocztówka dla świętego”. W ten sposób chcemy zachęcić mieszkańców miasta i gminy Żychlin do czynnego udziału w tegorocznych obchodach 100 rocznicy urodzin Św. Jana Pawła II.

https://zedek.pl/2020/05/05/wszystko-bedzie-dobrze-konkurs-plastyczny/

Żychliński Dom Kultury oraz Stowarzyszenie ŻDK „Żedekuś” proponują konkurs na wykonanie plakatu „Wszystko będzie dobrze!” oraz umieszczenia na nim hasła motywującego do wspierających i świadomych działań podczas pandemii koronawirusa. Plakat powinien być radosny i dodający energii, wprawiać w dobry nastrój i nieść pozytywne, optymistyczne przesłanie dla ludzi.

Skip to content